Prodáváme tyto značky

významný Britský výrobce kvalitního oblečení nejen pro děti. Ami Adams vyrábí již od roku 1933, kdy začala s výrobou a prodejem v Birminghamu ( Anglie ). Dnes provozuje více jak 200 franšízových obchodů v mezinárodních řetězcích. Vyznačuje se vysokou kvalitou a příznivou cenou. Své zastoupení má i v ČR ( obchodní centrum Šestka ).

Adidas

německý výrobce sportovní obuvi, oblečení a doplňků, s tradicí od roku 1926, založeno Adi Dasslerem a jeho bratrem, který si v roce 1948 založil vlastní značku Puma. Značku od jejích počátků odlišují tři pruhy a od roku 1972 i nové logo Trefoil. Oděvy Adidas se vyznačují sportovním outlookem a již od předválečné doby je spojována s olympijskými vítězi.

C&A

poprvé se dveře obchodu CaA otevřely již v roce 1841 a to díky zakladatelům značky bratrům Clemensovi a Augustovi po kterých má společnost jméno. Dnes téměř po 170 letech provozuje síť CaA na 1149 poboček a 214 x specializovaný dětský obchod s oblečením. CaA se sídlem v Bruselu má více jak 32.000 zaměstnanců ve 13 zemích Evropy a nabízí širokou paletu stylů v různých cenových relacích.

Disney

oblečení značky Disney vyrábí v licencích několik desítek více či méně známých světových firem u nás zastoupených převážně značkou Licence Only, Disney by Cactus Clone nebo Timbuktoo. U nás v nabídce naleznete také nabídku Disney Cherokee UK a Disney original UK. Vždy se ale jedná o kvalitní oblečení. Mezi aktuální motivy Disney patří oblíbené Cars, medvídek Pú tygr a jeho parta, Princess, Mickey Mouse, Batman, Superman, Sněhurka a sedm trpaslíků, Bambi, Pinochio, Popelka, Peter Pan, Snoopy, Piráti z Karibiku a další hrdinové Walta Disneyho.

Early Days

značka Early Days, specialista na kojenecké oblečky a oblečení pro batolata je z pohledu ostatních poměrně mladá značka, ale nic jí to neubírá na kvalitě a módnosti. Oblečení pro miminka to má nicméně v názvu Brzké dny, kdy Vás Vaše nejmenší ratolest vzbudí....

Gap a Old Navy

první obchod s oblečením s názvem Gap založili Doris a Don Fisherovi v roce 1969 v San Fraciscu. Don Fisher vlastní v dnešní době přes 3000 prodejen, které nabízejí oblečení značky Gap, ale i Old Navy nebo Banana Republic. V nabídce mají oblečení a doplňky pro ženy, muže a děti. Všechny oděvy se vyznačují vysokou kvalitou a jednoduchým a praktickým stylem. Nezapomínají ani na ženy po čtyřicítce nebo budoucí matky. Tuto značku si oblíbila i řada hvězd showbusinesu. Reklamu jim dělala například Sarah Jessica Parker nebo mladá nadějná zpěvačka Joss Stone.

George

ryze Britská firma, která je kvalitou, stylem a módností plně srovnatelná u nás s oblíbenou značkou Next. V Anglii je George stejně známá a díky tomu, že obléká také většinu dětí do školních uniforem, také velmi prodávaná. Jejich produkci tvoří George pro děti, George teens, George adults a George esentials. Mohu jen doporučit v cream kvalitě second hand z naší nabídky.

H&M

HaM dnes působí v 37 zemích, jejich síť čítá na 2000 obchodů a mají 74.000 zaměstnanců, kteří mají stejný cíl : kvalitu a módu za skvělou cenu. H & M nabízí módu a kvalitu za nejlepší cenu s širokým a pestrým výběrem pro ženy, muže, dospívající a děti. Každý z těchto útvarů obsahuje několik různých koncepcí. Projekt Vše pro děti, je unikátní pětiletý projekt spolupráce mezi H & M a UNICEF. Cílem je ochrana práv dětí v oblastech produkce bavlny v Tamil Nadu, v Indii.

Cherokee

tato značka pochází původem z USA, kde oblečení navrhovali renomovaní módní návrháři. Do širokého podvědomí veřejnosti se dostala díky obchodnímu řetězci Tesco, které použilo značku a s pomocí levných materiálů, především bavlny začalo vyrábět a prodávat ve svých supermarketech dětské oblečení Cherokee design. Anglické kolekce Cherokee, máme převážně v nabídce second hand, ale také i outlet či stock. U nás je značka oblíbená díky své dostupnosti.

Ladybird

značka v překladu slunéčko sedmitečné a se symbolem berušky, je nabízena v regionech Anglie v obchodním řetězci Woolworths. Beruška je na třetí pozici prodejce dětského textilu z Anglie a v nabídce mají dětské oblečení ve věku 0 - 13 let. Je to ryze Britská firma. Historie značky sahá až do roku 1934, kdy se spojily firmy Adolf Pasold & syn a obchodní společnost Woolworth a spolu vytvořily obchodní známku se symbolem Berušky. Práva pak odkoupila v roce 1984 obchodní skupina Woolworth a dnes provozuke více jak 160 obchodů po celém světě. Dobré, kvalitní, módní a cenově přijatelné dětské oblečení.

Lonsdale

je oděvní firma založená v roce 1960 její zakladatel ex-boxer Ernard Hart původně vyráběl a prodával boxerské vybavení, dnes je to žádaná Britská sportovní značka. Místo vzniku je Londýn Anglie a společnost je pojmenována po 5. hraběti z Lonsdale, který počátkem minulého století organizoval boxerské zápasy. Značku Lonsdale oblékají slavní boxeři jako Muhammad Ali, Mike Tyson, Henry Cooper nebo Lennox Lewis.

Marks & Spencer

je s 895 obchody ve více než 40 zemích největší prodejce v UK. Počátky firmy sahají až do roku 1884 kdy vzniklo partnerství mezi Michaelem Marksem a Thomasem Spencerem a v roce 1928 založili obchodní značku St.Michael, která je v nabídce dodnes. Mimo území Velké Británie vyjma Ameriky neměla značka takový úspěch a získala si cejch oblečení pro starší a usedlé Brity a to i přes rozsáhlé změny. I přes to se ale u Spencra dá nakoupit pěkné, moderní oblečení.

Minotti

obchodní značka módního oblečení pro nejmenší v rozmezí věku 0 - 2 roky, která prodává pouze dětské módní oblečení. Obchodní značka je relativně mladá, ale známá po celé Evropě. U nás byla také v prodeji a to prostřednictvím distribuční sítě společnosti Baby Kap. Nabízíme pouze jako outlet.

Mothercare

je Britská firma specializující se na produkty a oblečení pro těhotné ženy a smíšené zboží a oděvy pro děti do 8 let. Podnik založil roku 1961 Selim Zilkha a jednotný název Mothercare mají až od roku 1996. Od roku 2000 prodávala firma krátkou dobu pod značkou BHS, ale vrátila se zpět ke značce Mothercare. Společnost provozuje na 1100 obchodů v 38 zemích světa a to včetně ČR. Dětské oblečení Mothercare je vysoce kvalitní a tomu odpovídá i pořizovací cena nového oblečení.

Next

Britská firma, lídr na trhu s textilem, se sídlem v Enderby, Leicestershire, Anglie. V Anglii má Next na 400 obchodů, 55 franšízových poboček Next je v Evropě. Společnost založil v Leedsu roku 1864 krejčí Joseph Hepworth. Současná podoba firmy Next, tak jak ji známe se datuje do roku 1982, kdy získala oficiální název Next. Do roku 1991 používala firma logo malými písmeny next na bílém pozadí, v sezoně 2005/2006 vyběhla kolekce s červeným značením. Od roku 2007 pak společnost představila nové logo Next, jehož podobu dnes známe. Největší obchod Next se nachází v nákupním centru Manchester Arndale. Prodejny Next v Anglii pořádají 4 x do roka výprodeje, které začínají mnohde již ve 4 hodiny ráno a co se ceny a sortimentu týká je nesrovnatelný s nabídkou značky Next v ČR. Dětské oblečení Next je velmi oblíbené i u nás a to díky vysoké kvalitě a módnosti. Její značka je leckdy tahákem pro zákazníky a její zkomolený název či slovní spojení jako například nextmania, oblečenínext, babynext, bazar next, second hand next, outlet next a mnoho podobných, je často zneižíván pro jiné inzerované zboží.

Nike

společnost Nike byla založena v roce 1964 jako Blue Ribbon Sport ( BRS )se sídlem v Oregonu, USA. Oficiální název Nike a symbol fajfky má společnost až od roku 1978 a celosvětově známý slogan Just do It od roku 1988. Společnost Nike je největším výrobcem a prodejcem do jejichž nabídky patří : sportovní obuv, sportovní oblečení, sportovní doplňky a vybavení. Málokdo ví, že společnost Nike Inc. vlastní další známé značky jako jsou Bauer, Hurley, Converse nebo Britské Umbro. Společnost Nike sponzoruje, obouvá a obléka většinu předních sportovců a sportovních klubů po celém světě.

Puma

výrobce sportovního oblečení, obuvi a sportovního vybavení. Firmu založil bratr Adi Dasslera ( Adidas ) Rudolf, když se roku 1948 a tak si Rudolf založil vlastní podnik Puma Dassler Schuhfabrik Rudolf a vydal se vlastní cestou. V katalozích módní kolekce Puma najdete kromě bot také kabelky, tašky, sportovní oblečení, bundy, doplňky nebo sportovní potřeby. Obchodní značka Puma má zastoupení v 80 zemích světa a obouvá například piloty F1 nebo Nascar. Společnost vlastní finanční skupina PPR, vlastník značky Gucci. Puma je kvalitní sportovní oblečení v moderním stylu velkoměsta.

Reebok

dnes dceřinná společnost německého koncernu Adidas, původně založená v Anglii v roce 1891. V roce 1960 přejmenována v Anglii na Reebok ( druh gazely ). Oblečení Reebok je pouze sportovní a není vhodné na běžné každodenní nošení.

Umbro

společnost založena 1910 ve Wilmslow ( Anglie ) jako Humphreys Brothers, odtud název Umbro z roku 1924. Umbro začal původně pouze s výrobou oblečení, obuv a kopačky začala firma vyrábět až od roku 1985. V nabídce Umbra je také ležérní oblečení a obuv od Britského návrháře Kima Jonese.

Prodáváme značky:

znacky